Boshqarma jamoasi

T/r

F.I.Sh.

Lavozimlar

Telefon raqam

1

Bektemirov Xamro Saloevich

Boshqarma boshlig‘i

228-13-84

2

Zaripov Qaxramon Erkinovich

Boshliqning birinchi o‘rinbosari

228-11-61

3

Tillaev Baxodir Botirovich

Boshliq o‘rinbosari (ma’naviy-ma’rifiy)

228-11-96

4

Ishchanov Ozod Atajanovich

Boshliq o‘rinbosari (moliyaviy)

78-770-42-39

5

Axmedova Malika Azadovna

Matbuot kotibi-bosh mutaxassis

228-11-64

6

Matyakubov Muzaffar Egamberdievich

Kadrlar bo‘limi boshlig‘i

228-11-62

7

Kurbaniyazov Sardor Gulumboevich

Kadrlar bo‘limi bosh mutaxassisi

228-11-62

8

Axmedov Maxmud Narimanovich

Yurist konsultant

228-13-87

9

Masharipov Odamboy Umurbekovich

Axborot-kommunikatsiya texnologiyalarini joriy etish va rivojlantirish bo‘limi boshlig‘i

228-11-96

10

Abdirimov Jamshid Bohodir o‘g‘li

Axborot-kommunikatsiya texnologiyalarini joriy etish va rivojlantirish bo‘limi yetakchi mutaxasisi

228-11-62

11

Saatbaev Nurbek Ulug‘bek o‘g‘li

Axborot-kommunikatsiya texnologiyalarini joriy etish va rivojlantirish bo‘limi 1-toifali mutaxasisi

228-11-62

12

Qurbanov Polvannazir Otaboevich

Ijro intizomi va murojaatlar bilan ishlash bo‘limi boshlig‘i 

228-11-70

13

Yusupova Fazilat Mamatsolaevna

Ijro intizomi va murojaatlar bilan ishlash bo‘limi yetakchi mutaxassisi

228-11-70

14

Matqurbanova Zumrad Matmuratovna

Umumiy o‘rta ta’lim muassasalari faoliyatini muvofiqlashtirish bo‘limi boshlig‘i 

228-13-85

15

O‘razmetova Muxabbat Ataxanovna

Umumiy o‘rta ta’lim muassasalari faoliyatini muvofiqlashtirish bo‘limi yetakchi mutaxassisi

228-11-32

16

Nurmetov Tursunbek Kenjaevich

Ta’lim sifati monitoringi bo‘limi  boshlig‘i 

228-11-63

17

Boltaev Rustamboy Mayliboevich

Ta’lim sifati monitoringi bo‘limi  bosh mutaxassisi

228-11-63

18

Yo‘ldashev Sarvar Rajabboevich

Ta’lim sifati monitoringi bo‘limi  bosh mutaxassisi

228-11-63

19

Otajanov Qaxramon Jumanazarovich

Darsliklar va adabiyotlar sho‘basi mudiri

228-11-97

20

Sapaev Behzod Urazbaevich

Darsliklar va adabiyotlar sho‘basi yetakchi mutaxassisi

228-11-97

21

Safarova Sveta Satimovna

Metodik xizmat bo‘limi boshlig‘i 

228-11-32

22

Nazarova Gulsunjon Rustamovna

Metodik xizmat bo‘limi xorijiy tillar bo‘yicha metodisti

228-11-32

23

Matyaqubova Zulxumor Sharipovna

Metodik xizmat bo‘limi tabiiy fanlar bo‘yicha metodisti

228-11-32

24

Vaisjanov Qaxramon Xudayberganovich

Metodik xizmat bo‘limi ijtimoiy fanlar metodisti

228-11-32

25

Pirnafasova Oysara Qutlimurotovna

Metodik xizmat bo‘limi amaliy fanlar metodisti

228-11-32

26

Djumanazarov Xasan Alijanovich

Metodik xizmat bo‘limi jismoniy tarbiya va chaqiriqqa qadar boshlang‘ich harbiy tayyorgarlik fanlari bo‘yicha metodisti

228-11-32

27

Qo‘chqarov Javlon Allaberganovich

Metodik xizmat bo‘limi aniq fanlar metodisti

228-11-32

28

Atajanova Sadokat Baxtiyarovna

Metodik xizmat bo‘limi boshlang‘ich ta’lim fani bo‘yicha metodisti

228-11-32

29

Jumaniyazova Barno Pulatovna

Metodik xizmat bo‘limi filologiya fanlari bo‘yicha metodisti

228-11-32

30

Xo‘janiyazov Xudoshukur Shavkat o‘g‘li

Metodik xizmat bo‘limi rus tili fani metodisti

228-11-32

31

Djumanov Raimbergan Ganievich

Ta’lim muassasalarida xavfsizlik va bolalar soglig‘ini ta’minlash, soglom ovqatlanishni tashkil etish sho‘basi mudiri 

228-11-32

32

Masharipov Inomjon Ikramovich

Ta’lim muassasalarida xavfsizlik va bolalar soglig‘ini ta’minlash, sog‘lom ovqatlanishni tashkil etish sho‘basi yetakchi mutaxassisi 

228-11-32

33

Nurmetov Ne’mat Saparbaevich

Ma’naviy-ahlokiy tarbiya va maktabdan tashqari ta’lim bo‘limi boshlig‘i

228-13-87

34

Qurbanbaeva Go‘zalxon O‘razmatovna

Ma’naviy-ahloqiy tarbiya va maktabdan tashqari ta’lim bo‘limi bosh mutaxassisi

228-13-87

35

Nurullaev Farxod Kadamovich

Bolalarni ijtimoiy himoyalash va qo‘llab-quvvatlash sho‘basi mudiri

99-500-18-11

36

Yakubova Durdona Parlakovna

Bolalarni ijtimoiy himoyalash va qo‘llab-quvvatlash sho‘basi yetakchi mutaxassisi

228-11-96

37

Xajiev Maqsud Karimberganovich

Pedagogik-psixologik tashxis faoliyatini tashkil etish sho‘basi mudiri

228-11-32

38

Abdullaev Bekzod Otanazarovich

Pedagogik-psixologik tashxis faoliyatini tashkil etish sho‘basi yetakchi mutaxassisi

228-11-32

39

Vaisov Jaxongir Davronbekovich

Moliyaviy tahlil va rejalashtirish bo‘limi boshlig‘i

228-11-50

40

Matyaqubova Umida Axmedovna

Moliyaviy tahlil va rejalashtirish bo‘limi yetakchi mutaxassisi

228-11-50

41

Ramazanov Allanazar

Buxgalteriya hisobi va davlat xaridlari bo‘limi boshlig‘i-bosh hisobchisi 

228-11-47

42

Amanbaev Maxmudjon Bazarbaevich

Buxgalteriya hisobi va davlat xaridlari bo‘limi yetakchi mutaxassisi-hisobchisi

228-11-53

43

Boltaev Elyor Otanazarovich

Xalq ta’limi muassasalarini qurish, ta’mirlash va jihozlash, bino-inshootlardan foydolanishni muvofiklashtirish, davlat-xususiy sherikchilik bo‘limi boshlig‘i-bosh muxandis

228-11-90

44

Allaberganov Jamoladdin Azadovich

Xalq ta’limi muassasalarini qurish, ta’mirlash va jihozlash, bino-inshootlardan foydolanishni muvofiklashtirish, davlat-xususiy sherikchilik bo‘limi bosh mutaxassisi

228-11-52

45

Abdullaeva Gulbaxor Ruzmatovna

Xalq ta’limi muassasalarini qurish, ta’mirlash va jihozlash, bino-inshootlardan foydolanishni muvofiklashtirish, davlat-xususiy sherikchilik bo‘limi yetakchi mutaxassisi

228-11-52

46

Jumaniyazov Orifjon O‘ktamovich

Xalq ta’limi muassasalarini qurish, ta’mirlash va jihozlash, bino-inshootlardan foydolanishni muvofiklashtirish, davlat-xususiy sherikchilik bo‘limi yetakchi mutaxassisi

228-11-52

47

Djumaniyazova Mamlakat Sultanbekovna

Kotiba

228-11-51